Підвісна люстра з кришталевими камінчиками Bouquet d60

- Немає в наявності
- Код: Y17/600 GD
10 785 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра з кришталевимии прозорими та янтарними камінчиками Bouquet. Люстра представлена диаметром 60 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 10 785 ₴







