Бра з білим матовим або прозорим плафоном

- В наявності
- Код: WDE17/1 L BK+WH (лівий)
2 285 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наче планета в космосі cамобутня модель бра з білим матовим плафоном, що розмістився на чорному корпусі з латунною фурнітурою.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.15 |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Довжина | 27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 41х25х20 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 27 |
- Ціна: 2 285 ₴










