Видовжена чорна LED люстра-хвиля у стилі хай-тек в двох розмірах

- В наявності
- Код: H23L BK
3 905 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія видовжених підвісних LED люстр-хвиль представлена у двох розмірах копусу (довжиною 100 та 120 см) та двох кольорах металу (білий та чорний). Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від довжини: 100 см — 56 Вт 120 см — 65 Вт
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 65 |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х7х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | H 33L BK |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 3 905 ₴






