Світильник з 24 прозорими плафонами-кулями різного діаметру

- В наявності
- Код: AT32/24R BK+CL
12 235 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкість прозорих повітряних плафонів на одному фото Світильник з прозорими плафонами кулями різного діаметру з хаотичним розміщенням на білому або чорному кольорі корпусу Модель представлена в двох розмірах: на 15 плафонів та на 24 плафони
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 24 |
| Максимальна висота | 80 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | AT 32 BK |
| Тип кріплення | 2 металеві троси |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 120 |
- Ціна: 12 235 ₴




