Дизайнерська біла LED люстра з акриловими кульками

- Немає в наявності
- Код: 901-600 WT LED+G9*2
6 685 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська LED люстра з білими матовими акриловими кульками (діаметром 10 см) у білому каркасі, діаметром 60 см. Потужність 53 Вт (26 Вт тепле та холодне світло). Люстра має три світлових режими: нейтральний, теплий, холодний. Є можливість регулювати висоту від 25 до 130 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фурнітури | Білий |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 53 w |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | 901-600 WT |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 6 685 ₴










