Світильник ZAKRIS 1 у чорному корпусі в стилі модерн

- Немає в наявності
- Код: MJ95/800 BK
4 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова колекція сучасних підвісних світильників ZAKRIS у стилі модерн. Ця серія світильників у чорному металевому корпусі представлена у двох варіантах з різною довжиною корпусу (75 та 98 см) та різним вигином. Світильник ZAKRIS 1 має довжину корпусу 75 см та ширину 22 см. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 85 до 175 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 75 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 85 см |
| Потужність, Вт | 2 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х6 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MJ 95 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 4 775 ₴







