Дизайнерський підвісний світильник Tori

- В наявності
- Код: J068
8 015 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський підвісний світильник Tori в корпусі метал золотистого кольору
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 44 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір упаковки | 44х44х53,5 см |
| Серія | J 068 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 44 |
- Ціна: 8 015 ₴








