Люстра Hayes Round на 6 плафонів у латунному корпусі

- В наявності
- Код: GC19/6 AB
5 155 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова колекція сучасних підвісних плафонних люстр Hayes Round у латунному металевому корпусі представлена на 6 та 8 білих матових плафонів. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці люстри прекрасно доповнюють сучасний інтер'єр будь-якого приміщення. Діаметр загальний 85 см, діаметр внутрішнього кільця - 55 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 85 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серія | GC 19 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 5 155 ₴








