Дизайнерська чорна LED люстра з 2 білими плафонами

- Немає в наявності
- Код: MJ102-1000 BK
4 875 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська LED люстра з двома білими матовими плафонами (діаметр 12 см) у чорному каркасі. Довжина люстри 100 см. Люстра має три світлових режими: нейтральний, теплий, холодний. Потужність 56 Вт (28 Вт тепле та холодне світло) Є можливість регулювати висоту від 25 до 160 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 56 w |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 60х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 21 |
- Ціна: 4 875 ₴










