Стельова люстра на 6 плафонів в білому корпусі

- В наявності
- Код: 2005/6 WT+BK
3 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістична стельова люстра на 6 плафонів в корпусі метал білого кольору із графітовими скляними плафонами.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 60 |
| Довжина | 65 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графіт |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 65 |
- Ціна: 3 295 ₴






