Світильник TUBES у блому корпусі в стилі модерн

- В наявності
- Код: MJ102/3 GD+WT
7 025 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова колекція сучасних підвісних світильників TUBES у стилі модерн із регулюючим механізмом. Ця серія світильників представлена у двох кольорах корпусу: чорний та білий + фурнітура рожеве золото. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 55 до 261 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фурнітури | Рожеве золото |
| Максимальна висота | 261 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Потужність, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MJ 102/3 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 7 025 ₴










