Підвіс CADIS із білим мармуром в стилі Ар-деко

- Немає в наявності
- Код: SC6/1 WT
4 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайна колекція підвісних світильників CADIS у стилі Ар-деко. Ці світильники вражають своїм дизайном: вони складаються із металевого латунного корпусу та мармурової фурнітури. Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядають як вінтажні сучасні світильники. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та мармурової фурнітури, стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 35 до 175 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір фурнітури | Білий |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 4 945 ₴










