Кришталева люстра LAURA ASHLEY у двох розмірах

-25%
- В наявності
- Код: MJ98 CH
16 475 ₴
12 356,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева кругла люстра із металевим корпусом в кольорі хром у двох розмірах, діаметром 50 та 60 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 95 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
- Ціна: 12 356,20 ₴






