Настінне бра MARK у чорному корпусі

- Немає в наявності
- Код: W090-300 CF+GD
2 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне бра MARK у чорному металевому корпусі із фурнітурою латунь. Довжина корпусу - 29 см. Завдяки рухомому механізму на корпусі Ви можете виставити бра: вертикально, горизонтально та під певним кутом. Бра має 3 режими освітлення, потужність 8 Вт.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Довжина | 29 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х3,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | W 086 led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 4 |
- Ціна: 2 195 ₴










