Чорний настінний світильник з гнучким неоном

- В наявності
- Код: WG27 BK
1 905 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник у металевому корпусі в двох кольорах: латунь або чорний. Металевий корпус в поєднанні із силіконовим розсіювачем світлової неонової частини надають цій моделі особливої витонченості та шарму. Однією з переваг даної моделі бра є можливість кріплення будь-якою стороною. Ця модель бра стане чудовим доповненням як вітальні чи спальні так і навіть ванної кімнати.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Довжина | 45 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 14 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 3500 К |
| Серія | JU 22 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 1 905 ₴






