Настінний білий квадратний світильник із спотом

- В наявності
- Код: W087 WT
2 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія LED світильників із регулюючим спотом в двох формах корпусу: круг та квадрат. Ця серія доступна і в двох кольорах металевого корпусу: білий та білий з чорним. Світильник має нейтральне світло. Розмір 18х18 см Потужність 10 Вт (3 Вт - спот/ 7 Вт - лед елемент).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Довжина | 18 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір стельової основи | 18х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | W 088-180 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 18 |
- Ціна: 2 125 ₴









