Вражаючий стіновий світильник MODERN FLORAL ARCH на 3 плафони

-25%
- В наявності
- Код: C18B/3 AB
2 455 ₴
1 841,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова вражаюча колекція світильників MODERN FLORAL ARCH у металевому корпусі кольору латунь в поєднанні із білими матовими плафонами форми квіткового бутона. До цієї серії входять: підвісна люстра на 3 плафони, підвісна люстра на 5 плафонів, стіновий світильник на 3 плафони. Особливістю цього світильника є різноманітні можливості його монтажу: дугою вниз чи вгору на стіні або ж навіть як пристельовий світильник.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 27 |
| Довжина | 38 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10х13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | C 18 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 |
- Ціна: 1 841,25 ₴









