Бра видовжене декоративні листочки в золотому корпусі

- Немає в наявності
- Код: WB5057 GD
3 365 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія видовжених бра декоративні листочки в двох кольорах корпусу: золото та сатин. Бра задекороване декоративним прозорим підвісом. Довжина корпусу бра - 56 см. Ззагальна довжина - 84 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Довжина | 84 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 15х11х10 см |
| Серія | WB 5057 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 3 365 ₴







