Світлодіодна біла підвісна люстра

- Немає в наявності
- Код: 902-500 WT
3 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська LED люстра у білому каркасі. Діаметр люстри 50 см. Люстра має три світлових режими: нейтральний, теплий, холодний. Є можливість регулювати висоту від 20 до 130 см. Потужність 66 Вт (33 Вт тепле та холодне світло).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 66 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 3 195 ₴









