Настінний LED світильник білий з чорним

- В наявності
- Код: WM30-800 BK
2 255 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний настінний світлодіодний світильник у поєднанні 2-х кольорів: білого та чорного. Довжина: 80 см. Ширина 12 см. Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення під будь-яким потрібним кутом. Світильник має вбудовані світлодіоди з нейтральним денним світлом.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Чорно-білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 9х8 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 2 255 ₴








