Люстра дизайнерська на 3 світлових блоки

-25%
- В наявності
- Код: S011/3 CH
4 755 ₴
3 566,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна підвісна LED люстра у металевому корпусі кольору хром. У люстрі вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле, нейтральне денне, холодне). Модель представлена у двох варіантах: 3 світлових блоки, потужністю 22 Вт 5 світлових блоків, потужністю 37 Вт
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 22 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | S 011 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 3 566,25 ₴










