Сучасна підвісна LED люстра із закрученим каркасом

- Немає в наявності
- Код: 903-450 BK
2 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна підвісна LED люстра у металевому корпусі чорного кольору. Вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле, нейтральне денне, холодне). Потужність 55 Вт (28 Вт тепле та холодне світло)
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 54 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 55 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 47 |
- Ціна: 2 795 ₴









