Світильник в стилі Лофт у чорному корпусі на 5 плафонів

- Немає в наявності
- Код: 12056/5 AM
3 475 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Діаметр 50 см. Корпус метал чорного кольору з фурнітурою сатин Плафони — янтарне скло.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Колір фурнітури | Сатин |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір плафона | 18х10 см |
| Розмір стельової основи | 40х3 см |
| Серія | 8175/1 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 3 475 ₴





