Кришталевий настінний світильник у золотому каркасі

- В наявності
- Код: WS152/2
2 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталевий настінний світильник у золотому каркасі з скляними прозорими пластинами. Довжина каркасу 15 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Довжина | 36 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х9х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 24 |
- Ціна: 2 995 ₴






