Видовжена дизайнерська люстра в чорному корпусі

- В наявності
- Код: MJ87/4
4 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель підвісної люстри виконана у чорному металевому корпусі із латунною фурнітурою та з білими матовими плафонами (діаметр плафона - 10 см). Висота люстри регулюється від 50 до 75 см. Довжина металевого корпусу - 135 см, ширина - 20 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 135 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | латунь |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 50 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х7 см |
| Серія | MJ 87 |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 4 345 ₴








