Підвісний мінімалістичний світильник в геометричних формах

- Немає в наявності
- Код: MD2009-3+1
3 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний мінімалістичний світильник в геометричних формах на 3 білих матових плафони кулі та один металевий конусний плафон
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Висота | 50 |
| Довжина | 140 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 60 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір упаковки | 121х25х24 см |
| Тип кріплення | Металевий трос |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 3 995 ₴








