Золота люстра-дуга на 9 подвійних плафонів

-25%
- В наявності
- Код: MJ80/9 AB
8 315 ₴
6 236,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель підвісної люстри виконана у латунному металевому корпусі із прозорими скляними плафонами зовні та матовими всередині (діаметр плафона - 10 см). Висота люстри регулюється від 75 до 105 см. Довжина металевого корпусу - 120 см. Дана модель люстри представлена у комплектації на 7 та 9 плафонів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 75 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 105 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серія | MJ 80 AB |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 6 236,25 ₴







