Настінний чорний LED світильник в стилі модерн

- В наявності
- Код: WM28/600
1 915 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний настінний світлодіодний чорний світильник у металевому корпусі довжиною 60 см. Ширина 13 см, відступ від стіни - 16 см. Світильник має вбудовані світлодіоди з нейтральним денним світлом.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 13 |
- Ціна: 1 915 ₴








