Стельова срібна люстра Right Selection на 6 плафонів

- В наявності
- Код: CD111/6 Chrome+WT
4 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра Right Selection у хромовому каркасі із білими матовими плафонами. Модель прдставлена на 6 та 8 плафонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 70 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 43 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серія | CD 111 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 90 |
- Ціна: 4 495 ₴








