Підвіс в хромовому корпусі із графітовим плафоном

- Немає в наявності
- Код: MG90 CH+GR
2 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайна колекція підвісних світильників, які мають металевий корпус та скляний плафон м'ятої форми (20 см). Ця серія світильників представлена у двох кольорах корпусу: хром та латунь. Є можливість регулювати загальну висоту світильника.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MG 90 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 2 575 ₴






