Підвіс в хромовому корпусі із прозорим квадратним плафоном

-10%
- В наявності
- Код: MJ89 CH
2 625 ₴
2 362,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайна колекція підвісних світильників, які мають металевий корпус та прозорий плафон квадратної форми (18х18 см). Ця серія світильників представлена у двох кольорах корпусу: хром та латунь. Є можливість регулювати загальну висоту світильника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 18х18 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 89 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 18 |
- Ціна: 2 362,50 ₴









