Лінійний чорний LED світильник з двостороннім світлом

- В наявності
- Код: H36L
2 365 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний чорний мінімалістичний LED світильник у двох довжинах корпусу: 100 та 120 см. Розмір світлової лінії: 100х4х6 см (або 120х4х6 см). Світильник має 3 режими освітлення, потужність 54 Вт (27 Вт тепле та холодне світло).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 125 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 10 см |
| Потужність, Вт | 54 |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | H 36 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 4 |
- Ціна: 2 365 ₴







