Інноваційний настінний світильник у 2-х розмірах

-15%
- В наявності
- Код: WM24/600
2 455 ₴
2 086,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційний настінний світильник у 2-х розмірах: 80 та 100 см (довжина неону 60 см і 80 см). Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні, створюючи необхідні форми та розміри. Світильник має нейтральне денне світло і кріпиться в двох точках за допомогою монтажної планки.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | JU 22 BK |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 2 086,75 ₴








