Настінний світильник із акриловими намистинами в чорниму корпусі

-20%
- В наявності
- Код: WFZ1/10
5 675 ₴
4 540 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник із акриловими намистинами в чорниму металевому корпусі, довжиною 57 ми. Ширина 31 см. Цікавий дизайн в стилі арт-деко доповнюють високоякісні матеріали, білі матові акрилові кульки-намистини додають особливого шарму цьому світильнику.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Довжина | 57 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 13х4 см |
| Світлова температура | 3500 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 31 |
- Ціна: 4 540 ₴






