Розкішна скляна золота люстра в скандинавському стилі

- В наявності
- Код: AS129-200 AB+WT
4 255 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна скляна золота люстра в скандинавському стилі на 5 ламп (цоколь G9). Корпус люстри виконаний із металу кольору латунь. Висота люстри регулюється від 35 до 65 см. Діаметр - 20 см. Довжина скляних пластин 24 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 35 |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Матовий |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 65 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серія | AS 129 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для коридору |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 4 255 ₴






