Світлодіодне бра у металевому корпусі кольору хром

- Немає в наявності
- Код: 9700/1 CH
655 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодне бра у металевому корпусі кольору хром із вимикачем. Бра має вбудовані світлодіоди - нейтральне світло, потужність - 11 Вт. Довжина бра - 30 см, ширина - 17 см, відступ від стіни - 20 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Хром |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 17 |
- Ціна: 655 ₴







