Бра з білим абажуром та прозорим кришталем

- В наявності
- Код: S609/1 N CH
1 785 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель бра виконана у металевому корпусі кольору хром з елементами прозорого кришталю та білим тканинним абажуром. Довжина бра - 30 см, ширина - 19 см, відступ від стіни - 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х19 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серія | S 609 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 19 |
- Ціна: 1 785 ₴







