Бра з білою екошкірою та прозорим кришталем

- В наявності
- Код: S609/1 WT
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель бра виконана у золотому металевому корпусі з декором білої екошкіри та елементами прозорого кришталю. Довжина бра - 30 см, ширина - 17 см, відступ від стіни - 30 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Екошкіра |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серія | S 609 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 17 |
- Ціна: 1 545 ₴







