Люстра із світлодіодним золотим корпусом та 3-ма білими плафонами

- В наявності
- Код: 86607/3 GD
5 065 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра із світлодіодним золотим корпусом та 3-ма білими плафонами, діаметр - 60 см. Люстра має 3 плафони із цоколем E14 та вбудовані світлодіоди - 3000К, потужність - 32 Вт. Є 3 режими: світлодіоди + лампочки, тільки лампочки, тільки світлодіоди. У комплекті є пульт. Неймовірна серія люстра із білими плафонами та вбудованими світлодіодами представлена у комплектаціях: 1, 3, 5 та 8 плафонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 95 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Потужність, Вт | 32 w |
| Розмір плафона | 14х13 см |
| Розмір стельової основи | 10х6 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | 86607 |
| Тип кріплення | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 5 065 ₴







