Люстра на 3 подвійних плафони із елементами білої екошкіри

- В наявності
- Код: S865/3 WT
4 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірна плафонна люстра у металевому корпусі кольору хром із декором білої екошкіри на ріжках та прозорими кришталевими вст авками на корпусі. Плафони ідуть з цоколем Е27 (3 лампи). Плафони люстри мають подвійне скло, їх розмір - 12х11 см. Загальний діаметр люстри - 40 см. Кріпиться ця модель люстри на гачок і має регулювання висоти від 55 до 85 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 85 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір плафона | 11х12 см |
| Розмір стельової основи | 12х6 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 4 775 ₴






