Бра в чорному корпусі на 1 плафон із чорно-білими візерунками

- Немає в наявності
- Код: B6634B/1 BK
395 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник у чорному металевому корпусі, оснащений одним плафоном, розміром 12х10 см. Плафон виготовлений з прозорого скла, прикрашеного стильними чорно-білими візерунками. Елегантними акцентами на цій моделі є хромовані деталі фурнітури. Відступ від стіни 26 см. Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та білий) і у 4-х комплектаціях: на 1, 2, 3 та 5 плафонів та бра. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 26 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з візерунком |
| Колір фурнітури | Хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 11х2 см |
| Серія | 6634B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 395 ₴





