Золотий світильник з квітковим узором на плафоні

- Немає в наявності
- Код: 6368/1A GD+WT
415 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник у золотому металевому корпусі виконаний у флористичних мотивах. Скляний матовий плафон світильника оздоблений квітковим узором. Діаметр плафона - 12 см. Загальна висота світильника - 32 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 32 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Напівпрозорий з візерунком |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 415 ₴






