Стельова люстра-орбіта на 6 плафонів (янтарних або графітових)

- В наявності
- Код: 7060/6 WT
2 135 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра-орбіта у двох кольорах корпусу - білий та чорний із графітовими або янтарними плафонами. У нашому асортименті представлено 3 комплектації даної моделі: на 4, 6 та 8 плафонів. Ця люстра підходить для сучасних віталень або спалень, де важливо зберегти мінімалістичний стиль і створити затишне освітлення. А Її невелика висота також робить її ідеальною для приміщень із низькими стелями.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 28 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серія | 7060 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 2 135 ₴






