Срібна стельова люстра із білими плафонами

- В наявності
- Код: 91066/6
1 955 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра у металевому корпусі кольору хром на 6 білих плафонів (розмір плафону 14х8 см) Висота люстри - 15 см, діаметр - 55 см. Ця люстра буде чудовим виблром для кімнат з невисокою стелею.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 15 |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір плафона | 14х8 см |
| Розмір стельової основи | 20х6 см |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 1 955 ₴







