Бра в чорному корпусі на 1 подвійний плафон

- В наявності
- Код: 51098/1
675 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра з відкритим подвійним плафоном (прозорий+матовий) в чорному металевому корпусі з хромовою фурнітурою.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 19 |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Колір фурнітури | Хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х14 см |
| Розмір стельової основи | 11х2 см |
| Серія | 51098 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 14 |
- Ціна: 675 ₴






