Стельова люстра в чорному корпусі на 5 подвійних плафонів

- В наявності
- Код: 51098/5
3 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра з відкритими подвійними плафонами (прозорий+матовий) в чорному металевому корпусі з хромовою фурнітурою. Модель доступна на 2, 3, 4, 5 плафонів та бра з одним плафоном.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 28 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Колір фурнітури | Хром |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х14 см |
| Розмір стельової основи | 17х10х2 см |
| Серія | 51098 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 3 275 ₴




