Підвісний світильник з графітовим плафоном ELLIPSE

- Немає в наявності
- Код: AA104/1 GR
1 385 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник з графітовим плафоном ELLIPSE - це чудове доповнення світлової композиції як домашнього так і ресторанного інтерєру. Корпус світильника виконаний із металу кольору хром в поєднанні із графітовим скляним плафоном. Висота світильника регулюється від 17 до 170 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 13 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 17 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 28х13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 30х30х18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 28 |
- Ціна: 1 385 ₴









