Стельова люстра в латунному корпусі з вигнутими ріжками на 4 лампи

- Немає в наявності
- Код: YQ317/4 AB
3 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія люстр в металевому корпусі з матовими білими скляними плафонами. Головною особливістю цієї моделі є плафони різного діаметра (Ø 10 см і Ø 12 см), що додає витонченості та сучасності. Люстри оснащені цоколем G9, лампочки входять до комплекту. Серія представлена в двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та в 3-х комплектаціях: На 4 плафони — розмір 80х55 см, висота 25 см На 6 плафонів — розмір 80х75 см, висота 25 см На 8 плафонів — розмір 85х85 см, висота 30 см Завдяки своїм чистим лініям і стриманій елегантності, ці люстри чудово підходять для будь-яких приміщень, надаючи їм сучасного стилю та затишної атмосфери. Ідеальний вибір для кімнат із низькими стелями, де потрібно поєднати функціональність із дизайном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Висота | 25 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 4 |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 33х29х21 см |
| Серія | YQ 317 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 3 145 ₴



