Дизайнерська люстра Calypso на 6 плафонів

- В наявності
- Код: BM48/6
14 285 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська люстра Calypso в корпусі латунь із скляними плафонами з "цукровим" напиленням. Модель представлена у двох варіантах: на 6 та 8 плафонів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 5 |
| Довжина | 70 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | прозорий з напиленням |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Розмір упаковки | 58х45х33 см |
| Серія | BM 48 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70 |
- Ціна: 14 285 ₴







