Мінімалістичний настінний латунний світильник-бра

- Немає в наявності
- Код: C8464/1N AB
1 165 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний настінний світильник-бра з регулюючим механізмом в латунному металевому корпусі. Особливість: може слугувати як настінний світильник-бра, так і стельовий. Розмір спота-плафона - 12х6 см. Максимальний відступ від стіни 20 см. Цоколь E27 на 1 лампу (вміщається 6 Вт).
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Латунь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Бронзовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Цоколь | E27 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Серія | C 8464 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Розмір плафона | 12х6 см |
- Ціна: 1 165 ₴




